Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

jedzenie Catermed

(1/2) > >>

Anna Sadowska mama Zuzi:
Dowiedziałam się od Przewodniczącej RR szkoły, że chciałaby wprowadzić dla dzieci z przedszkola (zerówka) na podwieczorek jedzenie typu placki, naleśniki co wiązałoby się z dodatkową opłatą około 1 zł. Nie wiem czy uda się to zrealizować w związku z rozporzadzeniem zakazującym śmieciowego jedzenia. Mowa w nim jest bowiem o 2 posilkach smażonych w ciągu tygodnia. Mimo wszystko chciałabym wiedzieć jakie jest stanowisko rodziców naszej klasy??

Magda Kapica mama Nadii:
Ja jestem chętna, jeżeli przejdzie pomysł nie ma problemu dopłacę. Pozdrawiam

GosiaPalicamamaMatiego:
Jestem przeciw. Biorąc pod uwagę że moim dzieciom nie zawsze smakuje jedzenie catermedu nie chce ryzykować z kolejnym posiłkiem.  Mati dostaje jedzenie z domu i jest ok. Pozdrawiam

Dagmara W. mama Poli:
Ja również jestem, przeciwna, Pola także dostaje jedzenie z domu i po powrocie ze szkoły zjada zawsze coś ciepłego, nie koniecznie smażonego i pełnego mąki pszennej, nie dopłacę

MamaMateuszaZięciowskiego:
Witam
Ja nie miałabym nic przeciwko, gdyby Mateusz miał zjeść po południu jakiegoś placuszka lub naleśniczka. Zwłaszcza, że dzieci czasem dostają na podwieczorek galaretkę z plastikowego pudełka lub kisiel i chrupki kukurydziane lub biszkopty. ZDECYDOWANIE uważam, że w tej sytuacji już lepsze byłyby naleśniki.
Kasia Kruczyk

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej