Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

jedzenie Catermed

<< < (2/2)

Aga Pałuska mama Tomka:
Może można zasugerować żeby placuszki czy naleśniki były z mąki kukurydzianej czy gryczanej, niekoniecznie pszennej, której my też unikamy. Ostatnio robiłam też placki ziemniaczno-marchewkowe, były super.
Na słodko z owocami typu jabłuszka czy brzoskwinie, myślę że to byłby dobry pomysł.

Dagmara W. mama Poli:
My też często robimy placki z dodatkiem marchewki, jak również placki jaglane, uważam, że jest to super pomysł, tylko nie jestem pewna czy to przejdzie , ale może można spróbować zapytać, jeśli reszta rodziców się zgodzi :)

Anna Sadowska mama Zuzi:
Catermed zaproponował kanapki. Jedna grupa przedszkolna wyraziła chęć dopłaty. Reszta zarówno szkoła jak i przedszkole są przeciwne.

Anna Sadowska mama Zuzi:
Wczoraj na zebraniu RR została powołana Komisja ds. żywienia. Przewodniczy jej kierowniczka świetlicy Jolanta Lisowska. Członkami są dwie mamy z przedszkola w tym Asia Wysocka - mama Olka z naszej zerówki. Wszelkie uwagi dot. porcji, jakości, ciepła podawanych posiłków proszę bezpośrednio kierować do Pani Lisowskiej. Bardzo proszę choćby mailowo informować o problemach im więcej ich zgłoszonych tym większa szansa na pozbycie się Catermedu i rozpisanie przetargu i wyłonieniu od września przyszłego roku innej firmy.

Anna Sadowska mama Zuzi:
Mail do Pani Kierowniczki świetlicy.

jolanta.lisowska.306@wp.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej