Autor Wątek: źródełko wody  (Przeczytany 1773 razy)

Anna Sadowska mama Zuzi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
źródełko wody
« dnia: Wrzesień 24, 2015, 12:42:53 »
Na zebraniu RR zostały przedstawione dwie propozycje sposobu zaopatrzenia szkoły w wodę dla dzieci.
Pierwszy, to będący efektem porozumienia pomiędzy urzędem Miasta St Warszawa, a Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji, montaż tzw. źródełka - jest to dystrybutor wody kranowej.  Koszty przygotowania instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, sprawdzenia jakości wody w budynku oraz codziennego użytkowania źródełka leżą po stronie szkoły - jest to jednorazowy wydatek ok. 2 000 zł (ze składek na RR). Podwykonawca MPWiK będzie odpowiadał za montaż źródełka, badanie jakości wody po montażu oraz serwis gwarancyjny. Źródełko jest zamontowane na wiele lat i tylko jedno na szkołę.Zgodnie z ww. porozumieniem decyzję o zgłoszeniu szkoły do montażu źródełka podejmie dyrektor szkoły w porozumieniu z rodzicami, dlatego prośba do Państwa o ustosunkowanie się do pomysłu
Drugi pomysł to dystrybutory wody (także kranowej ) z załączonymi dodatkowymi filtrami  - takich dystrybutorów może być kilka na szkołę, umowa wypożyczenia jest na rok. Koszt nie był podany (pokrywa RR), ale zaznaczono że jest możliwość darmowego postawienia w szkole dystrybutora ze zdrową żywnością np chipsy jabłkowe, soki dozwolone przez rozporządzenie. Oczywiście żywność płatna. Za montaż, badanie jakości wody po montażu oraz serwis odpowiada dana firma.
"Promocje się łączy" - zacytuję pana od spraw technicznych w naszej szkole. Tzn. , że można zainstalować i źródełko i dystrybutory.

Aga Pałuska mama Tomka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: źródełko wody
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2015, 12:59:09 »
Jeśli można wyrazić swoje zdanie to my z mężem jesteśmy PRZECIW wodzie z kranu, nawet filtrowanej. Mamy taką w biurze i mnie ona nie smakuje, pije ja w ostateczności jak już nie mam mineralnej.
Wolimy żeby została z baniaka, zrodlana, zakupiona dla klasy.

MamaMateuszaZięciowskiego

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: źródełko wody
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2015, 17:18:42 »
Jestem przeciwna założeniu źródełka

GosiaPalicamamaMatiego

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: źródełko wody
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2015, 19:18:35 »
Ja też jestem przeciw. Nie wyobrażam sobie jak mają dzieci z 40grup( klasy II, I, 0 )kazda po ok. 25 osób pić z jednego kranu. Chyba że czegoś nie rozumiem :) Harmonogram picia będzie :)? Pozdrawiam

Dagmara W. mama Poli

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: źródełko wody
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2015, 22:32:03 »
Jestem przeciwna założenia źródełka

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
lodux sith ninshama female-vs-male stworz