Autor Wątek: jedzenie Catermed  (Przeczytany 2167 razy)

Anna Sadowska mama Zuzi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
jedzenie Catermed
« dnia: Wrzesień 21, 2015, 12:16:39 »
Dowiedziałam się od Przewodniczącej RR szkoły, że chciałaby wprowadzić dla dzieci z przedszkola (zerówka) na podwieczorek jedzenie typu placki, naleśniki co wiązałoby się z dodatkową opłatą około 1 zł. Nie wiem czy uda się to zrealizować w związku z rozporzadzeniem zakazującym śmieciowego jedzenia. Mowa w nim jest bowiem o 2 posilkach smażonych w ciągu tygodnia. Mimo wszystko chciałabym wiedzieć jakie jest stanowisko rodziców naszej klasy??

Magda Kapica mama Nadii

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: jedzenie Catermed
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2015, 14:51:13 »
Ja jestem chętna, jeżeli przejdzie pomysł nie ma problemu dopłacę. Pozdrawiam

GosiaPalicamamaMatiego

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: jedzenie Catermed
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2015, 17:38:05 »
Jestem przeciw. Biorąc pod uwagę że moim dzieciom nie zawsze smakuje jedzenie catermedu nie chce ryzykować z kolejnym posiłkiem.  Mati dostaje jedzenie z domu i jest ok. Pozdrawiam

Dagmara W. mama Poli

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: jedzenie Catermed
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2015, 19:11:14 »
Ja również jestem, przeciwna, Pola także dostaje jedzenie z domu i po powrocie ze szkoły zjada zawsze coś ciepłego, nie koniecznie smażonego i pełnego mąki pszennej, nie dopłacę

MamaMateuszaZięciowskiego

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: jedzenie Catermed
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2015, 09:46:54 »
Witam
Ja nie miałabym nic przeciwko, gdyby Mateusz miał zjeść po południu jakiegoś placuszka lub naleśniczka. Zwłaszcza, że dzieci czasem dostają na podwieczorek galaretkę z plastikowego pudełka lub kisiel i chrupki kukurydziane lub biszkopty. ZDECYDOWANIE uważam, że w tej sytuacji już lepsze byłyby naleśniki.
Kasia Kruczyk

Aga Pałuska mama Tomka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: jedzenie Catermed
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 23, 2015, 13:14:04 »
Może można zasugerować żeby placuszki czy naleśniki były z mąki kukurydzianej czy gryczanej, niekoniecznie pszennej, której my też unikamy. Ostatnio robiłam też placki ziemniaczno-marchewkowe, były super.
Na słodko z owocami typu jabłuszka czy brzoskwinie, myślę że to byłby dobry pomysł.


Dagmara W. mama Poli

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: jedzenie Catermed
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2015, 09:09:24 »
My też często robimy placki z dodatkiem marchewki, jak również placki jaglane, uważam, że jest to super pomysł, tylko nie jestem pewna czy to przejdzie , ale może można spróbować zapytać, jeśli reszta rodziców się zgodzi :)

Anna Sadowska mama Zuzi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: jedzenie Catermed
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 24, 2015, 09:43:01 »
Catermed zaproponował kanapki. Jedna grupa przedszkolna wyraziła chęć dopłaty. Reszta zarówno szkoła jak i przedszkole są przeciwne.

Anna Sadowska mama Zuzi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: jedzenie Catermed
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 24, 2015, 09:44:17 »
Wczoraj na zebraniu RR została powołana Komisja ds. żywienia. Przewodniczy jej kierowniczka świetlicy Jolanta Lisowska. Członkami są dwie mamy z przedszkola w tym Asia Wysocka - mama Olka z naszej zerówki. Wszelkie uwagi dot. porcji, jakości, ciepła podawanych posiłków proszę bezpośrednio kierować do Pani Lisowskiej. Bardzo proszę choćby mailowo informować o problemach im więcej ich zgłoszonych tym większa szansa na pozbycie się Catermedu i rozpisanie przetargu i wyłonieniu od września przyszłego roku innej firmy.


Anna Sadowska mama Zuzi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: jedzenie Catermed
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 24, 2015, 14:18:35 »
Mail do Pani Kierowniczki świetlicy.

jolanta.lisowska.306@wp.pl

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
magia-moje-zycie pogromcymitow wwwstadodzikich avallonandaballava nautical-battles