Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

zasady bezpieczeństwa

(1/2) > >>

Anna Sadowska mama Zuzi:
Witam!
W związku z tym iż 23 września jest pierwsze spotkanie RR szkoły mam pytanie co sądzicie o zaproponowany przez Panią Dyrektor Regulaminie zasad bezpieczeństwa?

Magda Kapica mama Nadii:
Ja uważam, że można byłoby zaproponować Pani dyr. żeby rodzice otrzymali na stałe takie identyfikatory z napisem rodzic aby uniknąć kolejek przy podpisywaniu. Uważam, że nawet koszt można byłoby pokryć bo to niej jest jakiś ogromny wydatek. Osoby upoważnione do odbierania inne niż rodzic pozostaną bez zmian tzn. będą się wpisywać
Pozdrawiam

Natalia Maksimczuk:
Witam, uważam ze identyfikatory stałe nie zdadzą egzaminu, ponieważ sa one po to aby ograniczyć tłok w szatni i na terenie szkoły, a gdy rodzice będa mieli stałe to nie zapanujemy nad tłokiem na terenie szkoy. Natalia Maksimczuk mama Amelki

Dagmara W. mama Poli:
Witam,
Ja również jestem za identyfikatorami na stałe, rodzice starszych dzieci nie wchodzą do szatni i nie ma tłoku, a dzieci przychodzą o różnych godzinach
Z góry przepraszam, że wpisałam tylko pierwsza literę nazwiska w nazwie użytkownika, ale moje imie i nazwisko jest tak długie, że wszystko sie nie zmieściło  :(

GosiaPalicamamaMatiego:
Ja szczerze mówiąc sama nie wiem. Ten bałagan w okolicach domofonu po 16tej jest straszny dzień w dzień. Gdyby popołudniu jeszcze kręcili się wszyscy rodzice po szkole byłoby słabo. Z drugiej strony, sama dziś chętnie zeszłam do szatni bo Młody zostawił w zeszłym tygodniu bluzę. Jutro też zejde w poszukiwaniu jego chustki pod szyję... :) Rano Młody idzie sam. Odprowadzamy go tylko to tej strefy dla wszystkich. Potem przejmują go pomoce szkolne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej