Autor Wątek: zasady bezpieczeństwa  (Przeczytany 1994 razy)

Anna Sadowska mama Zuzi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
zasady bezpieczeństwa
« dnia: Wrzesień 21, 2015, 12:02:08 »
Witam!
W związku z tym iż 23 września jest pierwsze spotkanie RR szkoły mam pytanie co sądzicie o zaproponowany przez Panią Dyrektor Regulaminie zasad bezpieczeństwa?

Magda Kapica mama Nadii

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: zasady bezpieczeństwa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2015, 14:59:35 »
Ja uważam, że można byłoby zaproponować Pani dyr. żeby rodzice otrzymali na stałe takie identyfikatory z napisem rodzic aby uniknąć kolejek przy podpisywaniu. Uważam, że nawet koszt można byłoby pokryć bo to niej jest jakiś ogromny wydatek. Osoby upoważnione do odbierania inne niż rodzic pozostaną bez zmian tzn. będą się wpisywać
Pozdrawiam

Natalia Maksimczuk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: zasady bezpieczeństwa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2015, 17:39:31 »
Witam, uważam ze identyfikatory stałe nie zdadzą egzaminu, ponieważ sa one po to aby ograniczyć tłok w szatni i na terenie szkoły, a gdy rodzice będa mieli stałe to nie zapanujemy nad tłokiem na terenie szkoy. Natalia Maksimczuk mama Amelki

Dagmara W. mama Poli

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: zasady bezpieczeństwa
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2015, 19:09:04 »
Witam,
Ja również jestem za identyfikatorami na stałe, rodzice starszych dzieci nie wchodzą do szatni i nie ma tłoku, a dzieci przychodzą o różnych godzinach
Z góry przepraszam, że wpisałam tylko pierwsza literę nazwiska w nazwie użytkownika, ale moje imie i nazwisko jest tak długie, że wszystko sie nie zmieściło  :(

GosiaPalicamamaMatiego

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: zasady bezpieczeństwa
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2015, 21:42:17 »
Ja szczerze mówiąc sama nie wiem. Ten bałagan w okolicach domofonu po 16tej jest straszny dzień w dzień. Gdyby popołudniu jeszcze kręcili się wszyscy rodzice po szkole byłoby słabo. Z drugiej strony, sama dziś chętnie zeszłam do szatni bo Młody zostawił w zeszłym tygodniu bluzę. Jutro też zejde w poszukiwaniu jego chustki pod szyję... :) Rano Młody idzie sam. Odprowadzamy go tylko to tej strefy dla wszystkich. Potem przejmują go pomoce szkolne.

Magda Kapica mama Nadii

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: zasady bezpieczeństwa
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2015, 09:06:53 »
Ja też mogę zostawiać dziecko przed schodami do szatni, ale gdy wszyscy będą tak robić, bo jak moja córka widzi innych rodziców tam schodzących to też chce z mamą. A druga sprawa tam przy zerówkach nie zawsze jest jakaś Pani w szatni i nie raz widziałam jak starsi chłopcy się wygłupiają, bądź biegają to trochę mnie to martwi :( Nie wiem juz sama :( myslę, że w jakimś stopniu te identyfikatory stałe mogłyby pomóc, tym bardziej, że już niektórzy biorą sobie szkolne na stałe i się nie wpisują i teraz już trzeba wpisywać nr identyfikatpora przez takie pomysły innych, a nie ma co się oszukiwać kolejki do wypisania się są czasami za długie, biorąc pod uwagę to, że rano każdy się spieszy do pracy :(

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
magicznestworzenia polskatawerna hejtforum whispers-in-the-dark gramax